Başkandan Mesaj

Prof. Dr. Fitnat Dinçer

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

1978 yılında Türkiye’deki Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon branşını bilimsel ve akademik zemine oturtarak multidisipliner bir yaklaşım getirmek amacı ile kurulan ve halen bu amaca hizmet eden Türk Tıbbi Rehabilitasyon Kurumu Derneğinin, uluslararası platformda ESPRM-European Society of Physical and Rehabilitaion Medicine, ulusal platformda ise Türk Tabipler Birliği bünyesinde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana Dal temsiliyeti bulunmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda, branşımızın tüm dünyadaki yeniliklerini ve gelişmeleri takip ederek siz değerli meslektaşlarımızla paylaşmak için birçok sempozyumu hayata geçirdik.

Dünyanın içinde bulunduğu bu sıkıntılı Korona virüs pandemi yılında da, bilimsel gelişmelerden uzak kalmayarak, güncel bilgileri yakından izlemek amacıyla “KAS İSKELET 2020″ konulu sempozyumda ,Bel ve boyun ve sırt ağrılarında güncel tedavi yaklaşımlarını ele alarak ” 26 Aralık 2020’de online olarak gerçekleştirmeyi hedefledik. Sempozyuma olan yoğun ilginiz için şimdiden siz değerli meslektaşlarımıza teşekkür ediyor, sempozyumun herkes için yararlı ve verimli geçmesini diliyorum.

Saygı ve Sevgilerimle.

Prof. Dr. Fitnat DİNÇER
Türk Tıbbi Rehabilitasyon Kurumu Derneği Başkanı